קבל 5 הצעות בקליק וחסוך עד 30% במחיר
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
בעל עסק? רוצה לקוחות?
שם
טלפון

תקנון שימוש באתר FiveClick

כללי

1.האתר FiveClick שכתובתו היא http://www.fiveclick.co.il מציע לציבור הרחב דרכים ליצירת קשר עם בעלי עסקים ונותני שירותים במגוון תחומים.

2.השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים במסמך זה.

3.הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך למסור הודעה מראש, השינויים יהיו תקפים מרגע פרסומם.

4. אם הינך מתחת לגיל 18, אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה יחד עם הוריך (או אפוטרופוס אחר). אם אתה (או הוריך) אינכם מסכימים לתנאי השימוש של האתר, כולם או חלקם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.

5. יש להדגיש כי האתר עצמו אינו משמש כאתר או ערוץ מכירות, אלא כמתווך בלבד.

6.האתר מיועד לשימוש פרטי בלבד וכל שימוש מסחרי בו הוא אסור.

7.הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשלוח למשתמשי האתר עדכונים ו / או חומרים פרסומיים שונים באמצעות דואר אלקטרוני או הודעות SMS.

8.התקנון מתייחס אל גברים ונשים כאחד.

הגבלת אחריותה של הנהלת האתר

1.הנהלת האתר לא תהווה צד בשום עסקה אשר תעשה בין גולש באתר לבין בעל העסק המציע לו שירות או מוצר, לא תישא באחריות לקיומה ולא תיקח חלק במחלוקות עתידיות שיתעוררו בין הצדדים.

2. השימוש באתר ובתכנים ניתן כמות שהוא (as is) בהתאם להחלטה של הנהלת האתר, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי ההנהלה בגין תכונות השימוש, המגבלות או התכנים המופיעים באתר.

3. הנהלת האתר אינה מתחייבת ששירותי האתר יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, לא יופרעו ויהיו חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

4.הנהלת האתר רשאית לשנות את מראה האתר, מבנהו או את אופן פעולתו מבלי צורך להודיע על כך מראש והמשתמש לא יוכל לבוא בטענות, תביעות או דרישות כלשהן כלפי ההנהלה בשל כך.

בעלי עסקים

1.רישום למאגר בעלי העסקים של האתר אינו מקנה לבעל העסק אפשרות לקבל פניות מלקוחות עד שלא קנה חבילת פניות מתאימה.

2.בעל עסק יוכל לקבל פניות אך ורק מלקוחות אשר ציינו בטופס את הקטגוריה ומקום המגורים הרלוונטי אליו, ולכן לא תהיה לבעל העסק שום טענה כלפי הנהלת האתר בעניין זה.

3.בעל העסק מודע לכך כי הפניות הנשלחות אליו ולבעלי עסקים אחרים נעשות על בסיס אקראי על מנת לתת לכל בעלי העסקים הזדמנות שווה, ולכן לו תהיה לו שום טענה בנוגע לכך אל הנהלת האתר.

4.במידה והנהלת האתר חושדת כי אחד מבעלי העסקים הפר את התקנון הנ"ל או ניסה להונות את אחד מן הגולשים המשתמשים באתר, תוכל להסיר את בעל העסק באופן מיידי ללא התראה מוקדמת ומבלי צורך לפצות אותו על לידים שלא נוצלו.

אבטחת מידע ופרטיות הגולשים

1.הנהלת האתר רשאית למסור את פרטיו האישיים של משתמש שמילא את אחד מהטפסים באתר אם היא מוצאת כי פעולותיו מפירות את תנאי השימוש או נעשות למען ביצוע של תרמית כלשהיא. כמו כן, תהיה רשאית לעשות זאת אם תתבקש לכך על ידי צו שיפוטי / חוק / איום בצעדים משפטיים עקב פעולותיו של המשתמש.

2.הנהלת האתר לא תמסור את פרטיהם האישיים של המשתמשים לגורמי צד שלישי, אלא רק לאותם בעלי עסקים הרלוונטיים לפנייתם.

3.למרות שהנהלת האתר מאבטחת את פרטיהם האישיים של הגולשים באמצעות מערכות אבטחה מתקדמות, היא אינה יכולה להתחייב לכך כי לא תתאפשר חדירה בלתי חוקית לפרטים אלו.

קניין רוחני

1. אין להעתיק או לפרסם את דפי האתר במלואם או בחלקם ו/או לעשות בהם או במידע שבתוכם שימוש כלשהו, לרבות שימוש מסחרי בכל אמצעי אלקטרוני או מודפס ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב של הנהלת האתר. 
 
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה