קונה / מוכר פלאפונים השוואת מחירים

מעוניינים לקנות או למכור פלאפון באופן עצמאי?

מאז שנפתחה האפשרות לקנות פלאפונים מחנות ולקבל את אותם התנאים של לקוח הקונה מכשיר ישירות מחברת הסלולר, שוק החנויות הפרטיות התפתח בצורה משמעותית והמרוויח העיקרי מכך הוא הצרכן, שכיום יכול לקנות פלאפון חדש במחיר זול משמעותית ולא להיות כבול למחירון המצומצם של חברות הסלולר.
 
כך נוצר מצב שבו כל אחד יכול למצוא לעצמו מכשיר המתאים לצרכיו, החל ממכשירים פשוטים שעולים כמה מאות שקלים ומיועדים בעיקר לשיחות ו - SMSים, ועד למכשירים משוכללים במיוחד העולים מעל 1000 ש"ח ומציעים גלישה נוחה ברשת האינטרנט והרצת אפליקציות ומשחקים משוכללים.
 
למרות הפיתוי הגדול, לא מספיק לבדוק את מחיר המכשיר, אלא צריך גם לבדוק שיש לו אחריות מקורית של היבואן, שכרטיס ה - SIM שלנו מתאים למכשיר, שמקבלים איתו את כל האביזרים הדרושים ושמדובר במכשיר חדש לחלוטין ולא מכשיר מתצוגה או מכשיר מחודש. אחרי הכול, גם אם קנינו טלפון בזול, לא נרצה להחליף אותו תוך פחות משנה...
 
הדברים הללו חשובים פי כמה וכמה במצבים בהם קונים פלאפונים משומשים מאתרי יד 2 מכיוון שאז משלמים עליהם בדרך כלל במזומן וכל חוקי הצרכנות השונים שנועדו להגן על הצרכן לא חלים עליהם, ועוד לא הרחבנו על מוכרי פלאפונים גנובים שתמיד ימצאו את דרכם לאתרים הללו ועלולים להעמיד אותנו במצב לא נעים מול רשויות החוק...

רוצים לקנות או למכור פלפאון בראש שקט?

אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם את כל כאבי הראש והסיכונים שהוזכרו עד עכשיו, תוכלו להשתמש בטופס בצד שמאל על מנת למצוא קונים ומוכרים של פלאפונים שעברו את מבחן האמינות שלנו ותוכלו לקנות או למכור להם בבטחה, תוך כדי שאתם מבצעים השוואת מחירים בין ההצעות השונות ומוצאים את ההצעה הטובה ביותר.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה