קונה רכבים לפירוק השוואת מחירים

רוצים למכור את הרכב הישן לפירוק?

הרכב הישן שלכם כבר לא שמיש, או שאולי הוא שמיש ואינכם מצליחים למכור אותו כבר תקופה ארוכה? ממש כמונו, הרכב לא נעשה צעיר יותר עם הגיל, ולכן ככל שתחכו יותר זמן, כך יקח לכם יותר זמן למכור את האוטו, וגם המחיר אותו תוכלו לקבל בעבורו יהיה זול יותר...
 
אולי הגיע הזמן למכור אותו למגרש פירוק רכבים ולקבל כסף עבור החלקים שבו? חברות רבות מציעות גריטה של רכבים וקבלת כסף עבור החלקים שעדיין ניתן להשתמש בהם או לתקן אותם. בהקשר הזה חשוב לדעת שלמרות כל תוכניות הגריטה הממשלתיות , מדובר בסופו של דבר בגריטה בהיקפים מצומצמים ביותר של כמה אלפי רכבים בלבד לכל היותר, ולכן ברוב המקרים לא תהיה  לכם ברירה , אלא לפנות לחברת גריטה או מוסך פרטיים.

קונה רכבים לפירוק בצפון, בפתח תקווה או בירושלים

באינטרנט קיימים לא מעט אתרים מפוקפקים של מוכרי רכבים וטלפונים שונים ומשונים שלא ניתן לבדוק את אמינותם מסתובבים ברחבי האינטרנט. למה לבזבז יקר? באתר five click תוכלו לקבל חמש הצעות מחיר ממי שקונה רכבים לפירוק ומוכן לשלם בעבורם מחיר הוגן, וכך בעצם לבצע מעין מכרז גריטה וירטואלית. לשם זאת, כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בטופס, לחכות שיחזרו אליכם ולבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות על מנת לבחור בהצעה הטובה ביותר.
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה