קונה מטבעות השוואת מחירים

האם מצאתם בבית אוסף של מטבעות עתיקים? 

אנשים שקיבלו ירושות או מצאו לפתע אוסף של מטבעות ישנים שהתחבא באחת הפינות בבית יכולים לקבל תמורתם סכום כספי לא מבוטל מסוחרי עתיקות או סוחרי מתכות אשר ישתמשו במתכות היקרות אשר מרכיבות את המטבעות הללו. עם זאת, מדובר בשוק מפולפל למדי בו קשה בדיוק לדעת עם מי יש לנו עסק, ולצד סוחרים הגונים שיתנו לנו מחיר הוגן, ישנם לא מעט כאלו אשר ינצלו את חוסר הידע שלנו על מנת לתת לנו מחירים נמוכים ולגרוף את הרווחים הגבוהים לעצמם...
 
לדוגמה, האם ידעתם כי ישנו מדד מיוחד אשר באמצעותו קובעים עד כמה המטבע נשחק במהלך הזמן? סולם זה, שנקרא סולם שלדון (אכן כן...) מדרג את המטבע מ - 1 עד 70, כאשר חתיכת מתכת שיש לה עדיין דימיון קלוש למטבע מדורגת ב - 1 ומטבע במצב מושלם מדורג ב - 70. למרבה הצער, הדברים אינם כה פשוטים ולצד סולם שלדון ישנם פרמטרים נוספים כגון נדירות המטבע ולעיתים נתקלים גם בזיופים באיכות מצוינת שקשה לזהותם.
 

עם אתר Five Click המלאכה פשוטה הרבה יותר

על מנת לחסוך מכם את את העבודה המייגעת של מציאת הערך האמיתי עבור המטבעות שלכם ובעיקר מציאת הסוחרים ההגונים ביותר, תוכלו להשתמש בטופס בצד שמאל ולקבל הצעות מחיר מחמישה קוני מטבעות אמינים שעברו את הבדיקה הקפדנית שלנו. מדובר בשירות ייחודי ובלעדי שלא תוכלו למצוא בשום אתר אחר מלבד פייב קליק.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה