הובלות מטענים השוואת מחירים

זקוקים לחברת הובלות המתמחה בהובלת מטענים מכל סוג שהוא?

אין צורך להסביר מדוע כאשר מובילים מטענים כבדים, יש להקפיד הקפדה יתרה לא רק על כל חוקי התנועה, אלא גם על הוראות בטיחות מיוחדות ובכלל זאת סימון של חומרים מסוכנים והובלת המטען בצורה שאינה חורגת מן המשקל המקסימלי אותו תוכננה המשאית לשאת. חברת הובלות מטענים שמקפידה על כל הוראות הבטיחות היא בדרך כלל חברה רצינית יותר שגם תכבד את הסכמי העבודה ולא תנסה לעגל פינות ברגע האחרון.
 
כמו כן, רצוי לוודא כי בראשות החברה נמצא כל הציוד הדרוש על מנת לשנע את המטענים ממקום למקום, בין אם מדובר במנופים להרמת מכולות ובין אם במלגזות להרמת משטחים. חברה שאין בידה את כל הציוד הדרוש, תאלץ לשכור אותו באופן מיוחד, ומי שיישא בעלויות בסופו של דבר הוא בדרך כלל הלקוח. הדבר נכון גם לגבי תיאום ועמידה בלוחות זמנים מול נמלים, שדות תעופה וכו'.

ספקו את כל הפרטים הנדרשים מבעוד מועד 

על מנת שתוכלו לקבל הערכת מחיר כמה שיותר מדויקת, דאגו לספק כמה שיותר פרטים על אופי המטען כמו למשל הנפח הכולל שלו, המשקל וכמובן את אותן הוראות בטיחות מיוחדות. לא יזיק גם לצלם את המטען במצלמה פשוטה על מנת שיהיה ניתן להעריך כמה נהגים ומשאיות ידרשו על מנת לשנע אותו.
 
בעזרת אתר five click תוכלו ליצור קשר עם חברות איכותיות להובלות מטענים מכל הסוגים הנמצאות קרוב אליכם ולבקש מהן הצעת מחיר. לאחר מכן כל שיוותר לכם לעשות זה לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות ולבחור בחברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה