עורך דין דיני עבודה השוואת מחירים

נקלעתם לסכסוך מול המעביד או אחד העובדים?
 
לרוע המזל, במדינת ישראל יש עדיין מקרים רבים בהם מעסיקים לא מכבדים את החוק ומפרים את זכויותיהם של העובדים באופן ברור יותר או ברור פחות. במקרים אחרים דווקא העובדים הם אלו שמחליטים לתבוע את המעסיק ללא הצדקה של ממש, ואז המעסיק מוצא את עצמו בעמדה לא נעימה בה הוא נאלץ להגן על שמו הטוב. בכל מקרה, מדובר בחוויה לא נעימה שנרצה לקבל בעבורה את הסיוע הטוב ביותר שבנמצא.
 
להלן כמה טיפים נוספים שכדאי לקרוא לפני ששוכרים את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום דיני עבודה :
 
-יש לזכור כי כל גוף שנועד לעזור לכם כעובדים אינו יכול לייצג אתכם בבית המשפט כל עוד אין לו עורכי דין מטעמו שיסכימו לעשות זאת
 
- במקרה ולא ברור לכם ולעורך הדין שלכם כמה מורכב יהיה התיק, מוטב לקבוע את שכר הטרחה באופן יחסי מסכום הפיצויים ולא לפי שעות.
 
- החבילה עוברת - אם אתם מחליטים לשכור עורך דין מפירמה או משרד גדול, בקשו לדעת מי מטפל בתיק בפועל, מכיוון שלא תמיד זהו אותו עורך הדין שמקבל את הטיפול הראשוני בתיק שלכם 
 
- הפעילו היגיון בריא - אם עורך הדין מבטיח לכם שהוא "תמיד מצליח" או שתוכלו לקבל פיצוי שאינו פרופורציונאלי כלל לעוול שנגרם לכם, כדאי לכל הפחות שתקבלו חוות דעת נוספת לפני שתבחרו בו.
 
עורך דין לדיני עבודה בתל אביב, בחיפה או ברחובות
 
באמצעות אתר "קבל חמש הצעות" תוכלו ליצור קשר עם עורכי דין בתחום דיני העבודה, לקבל מהם הצעות מחיר ולבחור בעורך הדין הטוב ביותר שבנמצא בכל מקום בארץ בו אתם מתגוררים. על מנת לבצע זאת, כל שעליכם לעשות הוא לבחור היכן אתם גרים ולשלוח את הטופס.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה