עורך דין מקרקעין השוואת מחירים

מעוניינים לקנות מגרש או נכס אחר, משכירים דירה?
 
על מנת לערוך חוזה בין שני צדדים או יותר בתחום המקרקעין כגון חוזים לקנייה ומכירה של מגרשים או בתים צמודי קרקע, חוזי שכירות מול שוכרים או התאגדות של קבוצות רכישה, יש צורך להעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין מקצועי.
 
מיותר לציין כי רצוי להימנע מחוזים אחידים או חוזים לדוגמה אותם ניתן למצוא באינטרנט מכיוון שלכל חוזה יש את הדקויות שלו שעלולות למנוע אי הבנות ואף תביעות עתידיות. למעשה, במקרים רבים קורה מקרה שבו אחד מן הצדדים מחליט לסגת מן העסקה בזכות עורך דין טוב אשר מנע ממנו לבצע טעות שהייתה עלולה לעלות לו ביוקר לאחר מכן.
 
עורך דין מיומן בדיני מקרקעין לא רק יטפל בכל התהליכים הביוקרטים, אלא גם יבדוק האם ישנו רישום בעייתי של הנכס בטאבו והאם הוא נרשם על שם הבעלים הקודמים בצורה חוקית (במידה ולא, ייתכן כי אפילו בעל הנכס החדש ימצא את עצמו מואשם בפליליים...)
 

עורך דין מקרקעין בתל אביב, ירושלים או חיפה

באתר "פייב קליק" תוכלו לקבל הצעת מחיר מעורכי דין בעלי שם מתחום המקרקעין מכל רחבי הארץ באזור הרלוונטי לגביכם ולקבל מהם הצעות מחיר המתבססות על שווי הנכס מבלי לכתת רגליים בין המשרדים השונים או להפוך להיות מזכירה במשרה מלאה... כל זאת באמצעות מילוי של טופס אחד פשוט הנמצא בצד שמאל. 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה