הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

רוצה להיפטר מהשיער המיותר? בדקו שאתם מוגנים

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול יעיל למדי להסרת שיער שבמהלכו ניתן להסיר את מרבית השיער באיזורים שונים בגוף כגון אזור הגב או אזור החזה והרגלים (לנשים). הטיפול חייב להיות מפוקח על ידי רופא משגיח גם אם מי שמבצע אותו בפועל הוא אינו רופא מכיוון שישנם לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון לפני תחילת הטיפול, בין היתר סוג השיער, גוון העור ואפילו גנטיקה. מסיבה זו, פיקוח על ידי קוסמטיקאית בלבד אינו מספיק ואף יכול להיות מסוכן.
 
כמו כן, לפי הוראות מפורשות של משרד הבריאות, אסור לפרסם כי מכון כזה או אחר מציע "הסרת שיער לצמיתות", והסיבה היא שקרן הלייזר לא יכולה תמיד לפגוע בזקיקים מהם יוצאות שערות חדשות ובשערות הדקות יותר.

הסרת שיער בלייזר בהיריון

אמנם לא הוכח קשר ישיר בין השימוש בלייזר לבין פגיעה בהיריון, אבל ממש כמו עם הקרינה הסלולרית, מדובר בצעד מניעה בעל היגיון רב. מעבר לכך, השינויים ההורמונלים אשר מתרחשים בגופה של האישה בזמן ההריון עלולים להוריד מן האפקטיביות של הטיפול. למרבה המזל, גם אם ישנו אילוץ להפסיק את הטיפול באמצע לאחר כניסה להריון, האפקט של הטיפול עצמו איננו הולך לאיבוד.

מחירי הסרת שיער בלייזר 

מחירי הטיפולים תלוים במספר פרמטרים כמו למשל המוניטין והניסיון של הקלינקה, משך כל טיפול והמסגרת במהלכה הוא מתבצע. לדוגמה, טיפולים של קופות החולים הם זולים, אך מוגבלים בזמן לעומת טיפולים במסגרת פרטית.
 
מסיבה זו, חשוב לקבל הצעות מחיר מכמה מכונים על מנת שניתן יהיה לבצע השוואת מחירים ולבחור במכון איכותי הגובה מחיר סביר ויכול לספק רשימה של לקוחות מרוצים והמלצות.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה