שליחויות מסחרי השוואת מחירים

העסק שלכם זקוק לשירות משלוחים מסחרי אמין להובלת סחורות ומוצרים?

כמעט כל עסק שמבצע משלוחים של פריטים פיזיים נזקק לשירותיה של חברת שליחויות מסחרית כזו או אחרת, בין אם מדובר בפריטים קטנים שניתן להעביר ברכב מסחרי קטן כדוגמת קנגו, ובין אם מדובר בפריטים כבדים וגדולים הדורשים שינוע על גבי משאית.
 
כך או כך, כאשר מדובר בשליחות מסחרית, אנחנו מצפים מחברת השליחויות שתעמוד בסטנדרטים גבוהים, שתבצע את המשלוח במהירות ותשמור על תכולת המשלוח מפני נזקים. החדשות הטובות הן שעקב כניסה של חברות משלוחים זרות כגון UPS לשוק הישראלי, גם הסטנדרטים המקובלים בקרב החברות הישראליות עלו מאוד.
 
הלקוח הישראלי מבין שבעידן שבו כמעט כל אחד משתמש ב - GPS ותקשורת אלחוטית מתקדמת, אין שום סיבה הגיונית לכך שחברת השליחויות לא תצליח להגיע ליעדה או שבמוקד החברה לא יידעו היכן בדיוק נמצאת החבילה בכל רגע נתון. גם המבחר הגדול יחסית של החברות השונות, גורם לחברות לרדוף אחר הלקוח ולא להפך.
 
כיצד מוצאים את חברת השליחות המסחרית הטובה והזולה ביותר?
 
באתר five click תוכלו למצוא מגוון של חברות שליחויות שתוכלנה לספק את הצרכים הייחודים של כל עסק באדיבות ובמהירות בעזרת צי משאיות או כלי תובלה אחרים. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים בקלות ולדעת שעשיתם את העסקה הטובה ביותר.
 
כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח את הטופס ולחכות שחברות השליחויות יצרו עמכם קשר. מכיוון שבטופס אתם נדרשים למלא גם את אזור המגורים שלכם, תוכלו להיות בטוחים שההצעות שתקבלו תהיינה רלוונטיות בעבורכם.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה