מוניות ספיישל השוואת מחירים

זקוקים לנסיעת ספיישל לכל חלקי הארץ? 

מה מאיתנו לא נזקק אי פעם לשירותיה של מונית ספיישל כדי להגיע ממקום למקום בתוך העיר או מחוצה לה? בעידן בו יש יותר מכוניות על הכביש מאי פעם ורבים מאיתנו מוותרים מראש על הגעה עם אוטו לערים הגדולות רק בגלל הקושי למצוא חניה, אין פלא שמוניות הספיישל רלוונטיות יותר מאי פעם. 

מוניות ספיישל - מחיר 

חשוב לדעת : כאשר מדובר על נסיעה בין עירונית, זכותו של הנוסע לבחור האם להפעיל מונה או לא. במידה והחליט שלא להפעיל מונה, לא יוכל הנהג לחייב אותו מעבר לסכום המקסימלי הנקבע לפי משרד התחבורה. סכום זה מתעדכן מספר פעמיים בשנה. חשוב לוודא באתר משרד התחבורה מהו המחירון המועדכן וכי מדובר באותו מחירון בו משתמש הנהג.
 
כמו כן, לתעריפון עצמו יש תוספות שונות, חלק מהן הן קבועות, וחלק מהן רשאי, אך אינו חייב הנהג לגבות (למשל, מספר שקלים על כל מזוודה).
 
כפי שאפשר להבין, למרות שמשרד התחבורה קבע מחירים מקסימליים, הרי שיש עדיין מקום רב לתחרות והבדלי מחירים בין הנהגים השונים. 
 

מונית ספיישל : נתניה, תל אביב או טבריה ? - לנו יש פתרון

רוצים לקבל את מחירי מוניות הספיישל הטובים ביותר? לנו באתר five click יש את הפיתרון המושלם עבורכם : כל שעליכם לעשות זה לשלוח את הטופס ולחכות שחברות המוניות או הנהגים יתחילו לרדוף אחריכם! עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לבצע השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת והזמינה ביותר.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה