אחסון אתרים השוואת מחירים

אחסון אתרים ניתן למצוא ברמות מחירים שונות מאות : החל מחבילות אחסון פשוטות שעולות כמה עשרות שקלים לחודש, ועד לחבילות אחסון גדולות העולות מאות שקלים ומיועדות לאתרים גדולים במיוחד המשרתים מספר גדול של לקוחות בו זמנית.  

זקוקים לאחסון אתרים זמין ומהיר?
 
מלבד השיקולים הטכניים, צריך לדעת גם באיזו חברת אחסון לבחור מכיוון שאחסון זול מדי יכול בסופו של דבר לעלות לכם ביוקר אם האתר לא יתפקד כראוי. את האמינות של חברת האחסון ניתן לבדוק באמצעות אתרים שונים ברשת ופורומים, כמו גם דרך רשימת הלקוחות שהיא משרתת.
 
אחסון אתרים בחברת אחסון אמינה מבטיח לבעל האתר שהאתר יעלה במהירות בכל זמן ומכל מקום. מי שברשותו מספר רב של אתרים, יכול לרכוש חבילת אחסון אתרים מרוכזת הידועה בתור חבילת ריסיילר (ובה ניתן לנהל את כל האתרים מלוח בקרה אחד). חברות האחסון מציעות חבילות בגדלים ומחירים משתנים, ולכן רצוי לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות.

כיצד למצוא חברת אחסון במהירות?

אם אתם מעוניינים לקבל הצעות אחסון מכמה חברות שנבדקו כבר על ידינו ונמצאו אמינות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשתמש בטופס בצד שמאל ולחכות שחברות האחסון יצרו עימכם קשר. כדאי לכתוב מראש את כל הפרטים הטכניים הרלוונטים כגון המדינה בה תרצו שהאתר יתארח (אתרים מהארץ מוטב לאחסן על שרת ישראלי), מערכת ההפעלה בה האתר רץ (לינוקס או חלונות), שטח האחסון שתזדקקו לו ונפח התעבורה. באופן שכזה יהיה לכם קל יותר לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות כאשר תקבלו מהן הצעות מחיר.
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה