קידום אתרים השוואת מחירים

קידום אתרים בגוגל - איך זה עובד?

חברות קידום אתרים אמונות על שיפור המיקומים של אתרים במנועי חיפוש כגון גוגל בהתאם למילות מפתח רלוונטיות אותן בוחר בעל האתר. הקאץ' הוא שעל רוב מילות המפתח הרלוונטיות ישנה תחרות עזה ואתר שלא מצליח להגיע לעשרת המיקומיים הראשונים במילת המפתח הזו למעשה לא מקבל ממנה כמעט כניסות ולכן גם לא מספיק תנועה רלוונטית וממוקדת של גולשים. לפיכך, התפקיד של חברת קידום האתרים הוא לבחור את מגוון מילות המפתח הרחב ביותר שניתן בהתאם לתקציב הקידום של הלקוח. לאחר מכן החברה מבצעת פעולות שונות המתמקדות באותן מילות מפתח ומובילות את האתר למיקומים גבוהים.

באיזו חברת קידום אתרים לבחור?

בשוק הישראלי קיימות מאות חברים ופרילנסרים לקידום אתרים, אך יש מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון :
 
האם החברה מקפידה על מחקר מילות מפתח נכון ? - חברה שתיקח מילים קשות מדי עלולה שלא להביא תוצאות כלל ואילו חברה שתיקח מילים קלות מדי, עלולה לגלות שאף אחד כמעט לא מחפש אותן... לכן, רוב חברות הקידום בוחרים לקדם מספר ביטויים ברמת קושי שונות על מנת שלא לשים את כל הביצים בסל אחד...
 
האם החברה משתמשת בשיטות מסוכנות? - יש לא מעט שיטות קידום מסוכנות שעלולות לגרום לאתר להיענש על ידי גוגל. חברה שמשתמשת בשיטות כאלו בדרך כלל מבטיחות מחירי רצפה, קידום לפי "חבילות מילים" או תוצאות מהירות במיוחד. כל אלו הם סימנים שצריכים להדליק נורה אדומה.
 
מהי ההתחייבות של החברה - אם בעבר היה מקובל להתחייב למיקומים מסוימים, היום מקובל להתחייב גם לאחוז מסוים של שיפור לעומת המצב הקיים מכיוון שחברות הקידום עובדות לא רק דרך מנועי חיפוש, אלא גם דרך רשתות חברתיות כגון פייסבוק וגוגל פלוס. בכל מקרה, חשוב שכל ההתחייבויות של החברה יהיו רשומות בחוזה עבודה מסודר על מנת למנוע אי הבנות בעתיד.

כיצד למצוא חברת קידום אמינה במהירות?

באמצעות הטופס בצד שמאל תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל חמש הצעות מחיר מחברות קידום מובילות הנמצאות באזור מגוריכם. באופן זה תוכלו לערוך עימן פגישת היכרות בקרבת מקום ולהבין עם מי יש לכם עסק. 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה