קונה עתיקות השוואת מחירים

האם יש לכם חפצים ישנים בבית?

לכל אחד מאיתנו יש בעליית הגג או באיזה ארון שכוח אל אוסף של חפצים עתיקים יותר ופחות שחלק מהם נדירים ביותר, כולל פריטי יודאיקה ,חנוכיות,פמוטים,כוסות ,מגשים , מכונות תפירה, ריהוט עתיק ולעיתים אף מכשירי חשמל מהראשונים שהיו קיימים בשוק. במקרים רבים לא מדובר דווקא בחפצים שהיו שלנו, אלא בחפצים שקיבלנו בירושה מקרוב משפחה רחוק ואין לנו באמת יחס סנימנטלי אליהם, כך שכל רווח הוא מבחינתו רווח נקי, אך גם אם יש לנו קשר אליהם ואנחנו מוכרים אותם מתוך מצוקה כספית, לא תמיד נוכל להעריך את שווים.
 
בניגוד לתחומים אחרים כמו מכירה של מטבעות עתיקים או מתכות, אין מדדים מדויקים בהם ניתן להעריך את שווי הפריטים, ולכן לעיתים הכי כדאי לקבל הצעות מחיר מכמה קונים ולבחור בהצעה האטרקטיבית ביותר.

מכירה פומבית של עתיקות דרך האינטרנט? יש דבר כזה! 

באמצעות אתר Five Click תוכלו  לבצע מכירה פומבית וירטואלית ולמצוא קונה עתיקות שיהיה מוכן לשלם את המחיר הגבוה ביותר. וזאת בהנחה כי אין לכם את הזמן או את היכולת לבקר בחנויות פרטיות אשר חלק גדול מהן נמצאות בישובי הפריפריה - למעשה, תוכלו לבחור מראש את האזור הגיאוגרפי בו אתם מתגוררים וכך שני הצדדים יוכלו לחסוך לעצמם זמן יקר והוצאות על נסיעות מרוחקות.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה