קונה שעונים השוואת מחירים

מעוניינים למכור את שעון היד הישן שלכם?

מעבר לכך ששעוני יד יוקרתיים נחשבים לסמל סטטוס, הם שווים לא מעט כסף, ובמיוחד העתיקים שבהם. מחיר השעונים משתנה לפי הרכב המנגנון שלהם וגילם, ולכן חשוב למצוא סוחר שעונים ישר שיכול למכור שעונים במחיר האמיתי שלהם או קונה שעונים במחיר הוגן. יש להבין כי שוק השעונים הוא שוק דינאמי מאוד ולפי ההערכות, גם כאשר אתם הולכים לחנות שעונים וקונים שעון חדש, אתם יכולים להגיע למחיר שנמוך ב - 40% ממחיר השוק, כך שגם בשוק היד השניה יש הרבה מקום למיקוח, ואם אתם חושבים שנותנים לכם הצעה נמוכה מדי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להאזר בסבלנות ולחכות שיתנו לכם הצעה טובה יותר. 
 
עם זאת, אסור לשכוח שיש מספר פרמטרים שונים שיכולים לקבוע את מחירו של השעון, בין היתר גילו, הנדירות שלו (האם מדובר בשעון שיוצר בסדרה מוגבלת), מצב המנגנון שלו, האם הוא כולל מתכות יקרות וכך הלאה. כמובן שאם יש לכם את התעודה המקורית של השעון שכוללת את המספר הסידורי שלו, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר לקבל הצעות מחיר ממוכרים אמינים.

מחפשים קונה שעונים יד 2 - למה ללכת רחוק?

הרבה אנשים מחפשים אנשים שיהיו מעוניינים לקנות מהם את השעונים הישנים שלהם דרך האינטרנט , אבל כאשר הם ניגשים לאתרי היד השניה הרגילים, קשה להם לדעת מי בדיוק עומד מולם ולפעמיים הם צריכים לנסוע מרחקים גדולים עם אוסף יקר של שעונים מבלי לדעת שהם באמת יקבלו תמורה.
 
באמצעות אתר five click תוכלו לקצר מאוד את התהליך, ליצור קשר ישיר עם סוחרי שעונים במקום הקרוב לאזור מגוריכם, לערוך ביניהם השוואת מחירים, ולבחור בסוחר הטוב ביותר לבצע עימו עסקה.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה