קונה כסף השוואת מחירים

מעוניינים למכור מטבעות כסף?

רבים מאיתנו מוצאים אוסף נסתר של מטבעות כסף באחת הפינות של הבית או כחלק מירושה גדולה שקיבלנו. במקרים רבים אין לנו מושג מאיזו שנה בדיוק המטבעות האלו או מה הערך שלהם כיום, ואפילו עם כל הידע האדיר שיש באינטרנט, סריקת כל המטבעות והעלתם לפורומים גוזלת זמן רב ועלולה לספק יותר תשובות סותרות מאשר פתרונות.
 
לצורך העניין, יש להבין כי ישנם מטבעות אשר אכן נמכרים לפי שווי מתכת הכסף שמהם הם מורכבים (שווי מתכת הכסף עצמה נמדד לפי משקלה באונקיות), אך ישנם גם מטבעות שהכסף שבהם אינו משמש להתכה והם נמכרים כמטבעות בעלי ערך בשוק האספנים.
 
מכיוון שאף אחד לא רוצה חס וחלילה להתיך מטבע ששווה הרבה מאוד כסף, ישנה חשיבות גדולה מאוד לאדם אליו פונים כדי למכור את המטבעות, וגם אם אתם לא מתכוונים לפנות לשמאי מקצועי, כדאי שתקבלו הצעת מחיר מכמה קונים פוטנציאלים לפני שתחליטו למי מהם למכור.
 

מציאת קונה כסף אמין

באמצעות אתר  five click תוכלו ליצור קשר עם סוחרי כסף אמינים שיוכלו לקנות מכם את מטבעות הכסף השונים תמורת מחיר הוגן המשקף היטב את המחירים של המטבעות הללו בשוק. למעשה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מכמה סוחרים במקביל על מנת לבצע ביניהם השוואת מחירים. לשם זאת, כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בטופס בצד שמאל, למלא את הפרטים האישיים שלכם ולבחור באזור הגיאוגרפי הרלוונטי עבורכם.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה