עבודות עץ השוואת מחירים

זקוקים לרהיט עץ חדש לגן, שער או גדר?
 
עבודות עץ כגון עיצוב ומכירה של ריהוט גן, פרגולות, דקים, גדרות ושערים הם ללא ספק עסק למקצוענים : לא מספיק לבצע את המלאכה בדיוק לפי המפרט והמידות שהלקוח הזמין, אלא יש לדעת באיזה סוג עץ להשתמש על מנת ליצור מבנים ורהיטים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. 

עץ מלא, פלטות MDF , סנדויץ' ושאר סוגי תערובות עצים

למרבה הצער, בשוק הישראלי עדיין קיימים בעלי מקצוע שמשתמשים מעץ באיכות נמוכה המורכב בדרך כלל מתערובות עץ או פלטות. במיוחד יש להיזהר מפלטות מסוג MDF שעשויות בחלקן משילוב של פסולת תעשיתית עם כימיקלים, ובאופן לא מאוד מפתיע רגישות לרטיבות ואף עלולות להוות סכנה בריאותית. למרות זאת, לפעמיים לא חייבים להסתפק בעץ מלא ואפשר להשתמש גם בפלטות סנדוויץ שהן עמידות יחסית.
 
בכל מקרה, הבעיה העיקרית היא שלפעמיים מפרסמים רהיט מעץ מלא שאיננו כזה, וזוהי הסיבה העיקרית לכך שהיום יותר ויותר אנשים פונים לנגר או בעל מקצוע המתמחה בעבודות עץ ומבקשים ממנו להכין ריהוט בהתאמה אישית.
 
לכן, לפני שמזמינים עבודה בהיקף גדול שעולה כמה מאות שקלים (לכל הפחות), רצוי לערוך השוואת מחירים ולבחור בבעל מלאכה אמין שדורש מחיר הוגן ולא גבוה מדי. באמצעות אתר Five Click תוכלו לעשות זאת בקלות, לשלוח את הטופס ולקבל חמש הצעות מחיר אטרקטיביות.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה