שיפוצים השוואת מחירים

רוצים לשפץ את הבית או את המשרד באופן מקצועי ומשתלם?
 
שיפוצים בבית או בעבודה היא בדרך כלל חוויה שאנחנו מעוניינים לבצע במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר, כל זאת מבלי להתפשר על איכות העבודה או החומרים בהם נעשה שימוש. ולמרות זאת, הרבה פעמיים נוצר מצב שבו אנחנו חוששים להתחיל בעבודה מכיוון שאנחנו מתחילים לדמיין שיפוץ מפלצתי שאולי לא נוכל בכלל לצאת ממנו... אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בשיפוץ :
 
- בקשו לקבל את העלות המלאה של חומרי הגלם ואל תסכימו שהשיפוצ'ניק יכלול אותם בתוך המחיר שהוא גובה מכם מכיוון שאז הוא עלול להשתמש בחומרים זולים שעליהם אתם תשלמו ביוקר והרווח יהיה כולו שלו...
 
- וודאו שבמהלך העבודה יש שמירה מינימאלית על סדר וניקיון : אין שום טעם בשיפוץ מקיף אם אחר כך צריך לעבוד יומיים שלמים כדי לגרד עם שפכטל את כל כתמי הצבע מהרצפה...בנוסף, אל תמהרו לנקות ישר אחרי השיפוץ ולהשתמש בחומרים חזקים מדי שיכולים דווקא לגרום להיווצרתם של כתמים נוספים
 
- כדאי לתחום על חוזה עבודה סטנדרטי על מנת לסגור פינות שבהן יכולות להתפתח אי הבנות ודרישות תשלום על עבודה נוספת שלא הוגדרה בחוזה המקורי. בנוסף לכך, במסגרת החוזה בדרך כלל נקבעת תקופת אחריות של שנה לפחות במסגרתה השיפונציק מתחייב שהעבודה תחזיק מעמד, ואם לא, עליו לבוא ולבצע תיקונים נקודתיים.
 

שיפוצ'ניק מומלץ בתל אביב, בחיפה או בבאר שבע 

לסיכום, לפני שבוחרים בבעל המקצוע שיעבוד איתנו, רצוי לקבל מספר הצעות מחיר, לבצע השוואת מחירים ולבחור במי שיבצע את השיפוץ במהירות וביעילות הגדולה ביותר. ניתן לעשות זאת באמצעות הטופס בצד שמאל.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה