קונה / מוכר בעלי כנף השוואת מחירים

מעוניינים לקנות או למכור כנרים, ציפורי שיר ובעלי כנף אחרים?

גידול ומכירה של בעלי כנף כגון תוכים, תרנגולות, כנרים, יונים וציפורי אהבה הפכו להיות נפוצים למדי בשנים האחרונות עקב הקלות היחסית שבטיפול והאחזקה שלהם. אנשים רבים בונים לעצמם כלובים מיוחדים בחצר הבית או משתמשים בכלוב קטן שניתן להציב בתוך הבית על מנת לגדל ציפור בודדת או זוג. בניגוד למה שניתן לחשוב, בעלי כנף הן חיות קומניקטיביות מאוד אשר מתקשרות ומזהות את המגדל שלהן, ממש כמו כל בעל חיים אחר כגון כלב או חתול.
 
לפני שקונים בעל כנף, חשוב לבחור במוכר אמין אשר יודע להבחין בין המינים (זכר / נקבה) והגזעיים השונים של כל סוג. לעיתים ההבדל בין גזע אחד לאחר מתבטא רק בצבע הנוצות או הסידור שלהן, ואם לא קונים גזע טהור, מתקבלים גוזלים או אפרוחים לא טהורים שערכם בשוק נמוך הרבה יותר מזה של הגזעיים. 
 
כאמור, בנייה של כלוב היא אינה משימה קשה במיוחד ואפשר לקנות גם כלובים מוכנים, אך עם זאת חשוב להגן על הכלוב היטב ולחסום את כל הפתחים : נמיות, נחשים ומזיקים אחרים יודעים לנצל כל פתח שאינו סגור ואסור להשאיר להם שום הזדמנות לחדור אל תוך הכלוב ולפגוע בעופות.

כיצד למצוא מגדלים אמינים?

על מנת למצוא מגדלים אמינים שלא יעשקו אתכם במחיר, תוכלו להשתמש בטופס בצד שמאל, לבחור את האיזור בו אתם גרים ולקבל הצעות מחיר ממגדלים אמינים שיהיו מעוניינם לקנות או למכור בעלי כנף. השוואת מחירים בתחום בעלי הכנף מעולם לא הייתה קלה וזמינה יותר!
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה