קונה / מוכר בעלי חיים השוואת מחירים

מעוניינים לקנות או למכור חיות אקזוטיות יותר ופחות?

קניה ומכירה של בעלי חיים פורחים בשנים האחרונות וניתן למצוא מבחר גדול של מגדלים ומוכרים בכל רחבי הארץ ועבור כל סוג של חיה שניתן לחשוב עליה : החל מכלבים וחתולים גזעיים ועד למכרסמים, איגואנות ונחשים. לכל סוג של חיה יש את הקהילה שלה ולכן אם זו הפעם הראשונה בה אתם מגדלים אותה, רצוי לבקר בפורומים שונים ברשת על מנת ללמוד על צורת הגידול ולקבל טיפים חשובים אחרים.
 
עניין נוסף שהרבה אנשים מתלבטים לגביו הוא האם לקנות חיה גזעית ממגדל מקצועי או מעמותה שלא מבטיחה בהכרח שבעל החיים יהיה גזעי ובעל תעודות. כאן מדובר בבחירה אישית שלכם, אבל חשוב לזכור שבעלי חיים גזעיים עלולים לסבול ממחלות רבות יותר ולכן דווקא הן לא תמיד מתאימות למגדלים מתחילים.
 
יש כמובן אופציה נוספת לקנות מחיות, אבל האמת העצובה היא שרוב החנויות בארץ הן קטנות מדי על מנת להחזיק את בעלי החיים בתנאים מיטיביים ולשמור עליהם במצב רוח טוב. לכן, כל עוד אתם לא קונים מחנות גדולה במיוחד שיש בה כלובים גדולים או אפילו חצר חופשית, זו אופציה שכדאי לשמור לסוף.

כיצד למצוא מוכרים וקונים של בעלי חיים מבלי לצאת מהבית?

באמצעות הטופס בצד שמאל תוכלו לקבל הצעות מכירה וקנייה של בעלי חיים ממוכרים ומגדלים אמינים שנבחרו על ידינו בקפידה. כמו כן, תוכלו לבחור באזור הגאוגרפי הרלוונטי אליכם על מנת לחסוך ובזמן ובכסף.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה