פנסיון / בייביסיטר השוואת מחירים

מעוניינים לשים את הכלב שלכם בפנסיון איכותי?

פנסיונים ובייבסיטרים לכלבים וחתולים הפכו להיות פופולארים למדי בשנים האחרונות והם משרתים את הבעלים אשר מעוניינים לשמור על חבריהם הטובים ביותר כאשר הם יוצאים לנופש או נמצאים שעות רבות בעבודה. יש לבחור באדם או מקום אמין אשר יודע לטפל היטב בבעלי החיים ומספק להם תנאים נוחים. כמו כן, חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר למחיר. 
 
הפנסיונים השונים נבדלים זה מזה לא רק בגודל ובמחיר, אלא גם בפרמטרים אחרים כגון שירותי הסעות, מקלחות לכלבים, גודל החצר ושגרת הטיולים היומיים, אפשרות לארח גם בעלי חיים אחרים כגון חתולים וכך הלאה... 
 
כמו כן, רצוי לבקר במקום בשעות שונות על מנת לבדוק את התנאים בכל שעות היממה ולהתרשם מתפקודו של הצוות המטפל. בין היתר, יש לשים לב לרמת הסדר והניקיון, הצפיפות במקום ואישור וטרינרי בתוקף אשר יכול למנוע התפרצות של מחלות שעלולה חס וחלילה להדביק מספר גדול של בעלי חיים בזמן קצר.

פנסיון לכלבים או חתולים, בצפון, בשרון או באילת 

ברוב המקומות העלות ללילה היא בן 50 ל - 80 ש"ח, כאשר ניתן לקבל הנחות לתקופות ארוכות במיוחד או אירוח מספר גדול של בעלי חיים. על מנת לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מפנסיונים באזור בו אתם מתגוררים, תוכלו להשתמש בטופס שמאל ולקבל הצעות מחיר שתוכלו לבצע ביניהן השוואת מחירים.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה