ציוד למסעדות השוואת מחירים

מעוניינים לקנות ציוד למסעדות מיד שניה במחיר משתלם?
 
ציוד למסעדות כגון שולחנות, כיסאות, סירים גדולים וגם סלטיות, פלטות חשמליות, מקררים, מכונות קפה, צ'יפסרים ומכלי אחסון הוא ציוד שלעיתים קרובות משתלם הרבה יותר לקנות אותו מיד שניה, בגלל העמידות הגבוהה שלו. אחרי הכול, טבח טוב ומנוסה לא צריך בהכרח את המכשור החדש והמשוכלל ביותר על מנת להכין מנות ומשקאות ברמה גבוהה, והפרשי המחירים בין ציוד חדש לבין ציוד שנמכר לאחר מספר חודשי שימוש או שנה הם גדולים ביותר. (כבר לאחר פתיחת הציוד מן הניילונים, הוא מאבד בערך 40% מערכו...).
 
מכיוון שענף המסעדות הוא ענף בו מכירת הציוד מתבצעת לרוב דרך חברות סיטונאיות בהיקפים גדולים ,הרי שהתפתח שוק הומה מאוד של מכירה וקניית ציוד למסעדות מיד שניה : החל מסוחרים פשוטים בשוק הפשפשים ועד לחברות המעוניינות להיפטר מציוד ישן שהתבלה, אך עדיין ניתן להשתמש בו. בכל מקרה, רצוי לבדוק את הציוד במקום באופן יסודי לפני שרוכשים אותו על מנת שלא להסתכן בפגיעות שונות או משונות כגון התחשמלות או מגע עם חלקים חדים שנחשפו.

תנו לנו לעזור לכם לקנות את הציוד הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר

באמצעות אתר "Five Click" תוכלו ליצור קשר עם חנויות למכירה וקנייה של ציוד למסעדות מיד שניה כמו גם עם ספקים עצמאיים, לערוך השוואת מחירים בין ההצעות, ולבחור בעסקה הטובה ביותר.
 
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה