תיקון מוצרי חשמל השוואת מחירים

זקוקים לתיקון של מכונת כביסה או מקרר?
 
למרות התחלופה המהירה יותר של מכשירי חשמל בשנים האחרונות, לעיתים קרובות עדיין משתלם יותר לתקן מכונת כביסה או מקרר מאשר לקנות חדש (במיוחד אם מוסיפים את העלויות הנלוות של הזמנת סבלים). לדוגמה, תיקון מקרר בדרך כלל לא עולה יותר מ - 300 ש"ח ואילו תיקון של מכונת כביסה עולה בדרך כלל כ - 650 ש"ח לכל היותר. גם מזגנים יכולים להיות שווים תיקון בתנאים מסוימים, למרות שהתיקון שלהם יכול להגיע לפעמיים לעלות של יותר מ - 800 ש"ח...
 
בכל מקרה, אם מדובר על טכנאי תיקון מכשירי חשמל שלא עבדתם איתו בעבר, מסרו לו כמה שיותר פרטים על הדגם של המכשיר, שנת הייצור שלו ובמה מתבטאת התקלה (לא מה אתם חושבים שהסיבה לתקלה היא...). רק כך תוכלו להיות בטוחים שהוא לא יגיע סתם ויתחיל לחפש תקלות שלא קיימות כמו שכולנו כמעט ראינו בתוכניות כמו "יצאת צדיק".
 
לסיום, אם הטכנאי אומר לכם בשלב מסוים שיש לו חלק חלופי בארגז הכלים שלו או שהוא ייגש לחנות הקרובה ויקנה את החלק המתאים, בקשו לראות הצעת מחיר שבה עלות החלק נפרדת מעלות הההתקנה, אחרת לא תוכלו לדעת שבאמת מדובר בחלק באיכות טובה ושהטכנאי לא מנסה לעשות עליכם "קופה".

תיקון מוצרי חשמל בירושלים, בבאר שבע או בבית ים

החדשות הטובות הן שאם רותמים את הכוח העצום של רשת האינטרנט, אפשר לבצע השוואת מחירים אפקטיבית בין טכנאים ולמצוא טכנאי אמין שלוקח מחיר הוגן. באמצעות הטופס כאן בצד שמאל, תוכלו לבחור את אזור המגורים שלכם ולקבל הצעות מחיר מחמישה טכנאים מובילים שעברו את בדיקות האיכות שלנו. כל זאת ללא כל התחייבות.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה