אזעקות השוואת מחירים

רוצים להגן על הבית או המשרד עם אזעקה איכותית?
 
תחום מערכות האזעקה לבית ולעסק הוא אחד מהתחומים "החמים" ביותר כיום בקרב בעלי המקצועות החופשיים מכיוון שישובים רבים בארץ חשופים לפריצות וגנבות על בסיס יום יומי. כמו כן, חברות ביטוח רבות מחייבות את הבעלים להתקין אזעקות על מנת שיוכלו לבטח את רכושם.

אזעקות לבית פרטי או לעסק

חשוב לדעת שהתקנת מערכת אזעקה מורכבת ממספר שלבים : בשלב הראשון מגיעים לבית הפרטי או בית העסק ומתכננים את מאפייני המערכת :היכן תותקן האזעקה, לכמה מצלמות במעגל סגור היא תחובר, האם המצלמות בעצמן יהיו מחוברות למוניטור או מכשיר הקלטה חיצוני וכך הלאה... בשלב השני מתקינים את המערכת ורק בשלב האחרון מחברים אותה למוקד ומבצעים בדיקות תקופתיות על מנת לוודא כי היא עובדת כפי שצריך (אפשר גם לחתום על שירות תיקונים תקופתי).
 
מסיבה זו, השוואת מחירים בין מספר אזעקות, צריכה לכלול לו רק את מחיר המכשור, אלא גם את דמי ההתקנה ודמי השימוש החודשיים. באמצעות אתר כמו Five Click קל הרבה יותר לעשות זאת מכיוון שבאמצעות שליחת טופס אחת פשוטה אתם יכולים לקבל חמש הצעות מחיר מחברות אבטחה מובילות ולקבל את כל הפרטים הטכנים החשובים. כך גם תוכלו לשמור על הבית שלכם בכל מקום בו תהיו וגם תדעו שקיבלתם מחיר טובו והוגן ושאף אחד לא ניסה לעבוד עליכם בדרך.... יכול להיות טוב מזה?
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה