הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים

רוצים להיפטר פעם אחת ולתמיד מהמשקפיים בלי לקחת סיכונים מיותרים?

הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתוח פופולארי מאוד שבמהלכו משייפים את קרנית העין או משנים את צורתה על מנת לספק למנותח ראייה הזהה או כמעט זהה לזו של אדם רגיל. כך יכול האדם המנותח להיפטר מן המשקפיים אחד ולתמיד, כך שהוא לא רק נראה אטרקטייבי יותר, אלא חוסך לעצמו את הצורך להסתובב עם מספר זוגות משקפיים אופטיות ולחדש אותם מדי תקופה (גם המשקפיים והעדשות המתקדמיים ביותר לא מחזיקים מעמד לנצח, שלא לדבר על שינויי מספרים ובדיקות תקופתיות).
 
מכיוון שמדובר בניתוח שיש בו רמה מסוימת של סיכון, חובה לבחור במכון אמין ומוכר, כזה שיכול לדעת מראש את רמת הסיכון והאם יש טעם לבצע את הניתוח או לא. לדוגמה, מי שיש לו קרנית דקה יחסית בשילוב עם מספר גבוה, לא יוכל להגיע לראייה אופטימלית גם אחרי ניתוח, ולכן אין טעם לבצע את הניתוח רק על מנת להקטין את המספר שלו בכמה יחידות... כמו כן, חשוב להבין שלא מדובר בניתוח שמקנה ראיה מושלמת ועל כן רצוי לבצע סימולציה המדמה כיצד ישתפרו תפקודי הראייה בפועל.

הסרת משקפיים בלייזר - מחירים

כיום יש בשוק תחרות עזה מאוד בין קופות החולים השונות, כמו גם קליניקות ומכוני בריאות פרטיים. אם נוסיף לזאת את היכולת לפרוס את הניתוח לתשלומים, הרי שקיבלנו תחרות גדולה עוד יותר. לכן, בהחלט יש מקום לקבל כמה הצעות מחיר ולערוך ביניהן השוואת מחירים ממש כאן דרך הטופס בצד שמאל.
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מאמרים נוספים בתחום
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה