טיפים להתקנת מצלמות

פורסם בקטגוריית - מצלמות אבטחה
|
צפיות - 1299

סוגים שונים של מצלמות אבטחה

לצד מצלמות פשוטות שעלותן היא 300-400 ש"ח, קיימות גם מצלמות אינפרא אדום להמשך צילום אפילו בחשכה מוחלטת. כמו כן, מצלמות שעמידות בפני מים או פגיעות אחרות ומצלמות נסתרות עלולות לעלות אפילו יותר בשל צורתן הקומפקטית. לבסוף, מחירן של מצלמות המחוברות לרשת האינטרנט או לרשת הביתית הוא גבוה אף יותר ולא נדיר למצוא מצלמות כאלו גם במחירים של 5000 ש"ח.
 
מעבר למצלמה עצמה, רוב האנשים ירצו להסתייע גם במערכת הקלטה שהנפוצה מביניהן היא מערכת DVR. המערכת למעשה מאפשרת לתעד את היממה האחרונה ולדעת מה התרחש בזמן הפריצה עצמה. למרות שמפתה מאוד להשתמש במערכת אלחוטית שבה אולי קשה מעט יותר לחבל, חשוב לדעת כי היא חשופה הרבה יותר לשיבושים מצד מכשירים אלחוטיים אחרים בבית ולכן אינה מומלצת.

התקנת מצלמת אבטחה

התקנה של מצלמה בסיסית עולה בין 300 ל - 500 ש"ח , כאשר אם מחוברת גם מערכת הקלטה, ישנה תוספת שבין 200 ל - 600 ש"ח בהתאם לרמת המורכבות של המערכת (האם מדובר ביחידה עצמאית או בכרטיס המתחבר למחשב).
 
כמו כן, תוספת של מיקרופון עלולה לעלות עוד 500-600 ש"ח, ואם רוצים להטמין את הכבלים החשמליים בקירות, התוספת עלולה להגיע לעוד 1500 ש"ח. בסופו של דבר, מגיעים לכך שרק ההתקנה לבדה יכולה לעלות כמו המצלמה ואפילו יותר, וזהו נתון שאי אפשר להתעלם ממנו.
 
מסיבה זו, רצוי לבצע השוואת מחירים רק כאשר כוללים גם את עלות ההתקנה ויודעים בדיוק מה יהיה סוג המצלמה ומערכת ההקלטה.

מחירי התקנת מצלמה : מה שזול עולה ביוקר

מכיוון שמדובר בתחום יקר יחסית, הרי שלא חסרים בשוק בעלי מקצוע שינסו להשתמש בשיטות התקנה מסוכנות כגון חיבור של כבל פשוט לחיבור המקורי של המצלמה (המצלמה דורשת כבל תקשורת מיוחד) או חלוקת מתח לא מתאימה באמצעות שימוש בשנאי אחד עבור כמה מצלמות יחדיו. הפתרונות האלו מורידים את המחיר, אך עלולות להרוס את המצלמה או אפילו לגרום לקצר ודלקה במקרים קיצוניים.
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה