טיפים - הזמנת אינסטלטור

פורסם בקטגוריית - אינסטלטור
|
צפיות - 1023
לפני שמזמינים אינסטלטור, חשוב לוודא שהוא מקפיד על סדר וניקיון על סמך תמונות או סרטונים שהוא מציג באתר שלו. כן, זו אולי נשמעת כמו שורה מהתעודה שלכם בכיתה א', אבל היום כבר מקובל מאוד שאינסטלטורים מגיעים עם בגדים נקיים או אפילו סרבלי עבודה מתאימים. צורת ההופעה של בעל מקצוע יכולה להעיד על רמת המקצועיות שלו, והדבר נכון פי כמה וכמה כאשר מדובר על עבודה "מלוכלכת" כמו אינסטלציה.

סתימה בכיור או סתימה במטבח

המקור לחלק מהסתימות יכול להיות פשוט סיפון מלוכלך, אך לעיתים מדובר בבעיה בצנרת עצמה. אסור להזמין אינסטלטור שמבטיח לפתוח סתימה תמורת סכום קבוע, מכיוון שסביר להניח שהמחיר תקף רק לניקיונות פשוטים של הסיפון ולא למקרים המסובכים יותר של תקלות בצנרת. כך תוכלו לחסוך מעצמכם את עוגמת הנפש ותדעו שאתם עובדים מול בעל מקצוע אמין. כמו כן, אינסטלטור לא ישיר עלול לקבוע מחיר שרירותי לפי פרמטר מופרח כגון עומק הסתימה... (עד כמה עמוק נכנסת הספירלה).
 
דודי שמש - לרשימת טיפים אודות טיפול והתקנה של דודי שמש, תוכלו לקרוא את המאמר " טיפים להתקנה ותיקון של דוד שמש"

מצלמה טרמית ? - לא תמיד

השימוש במצלמה טרמית לאיתור מקור הנזילה בדרך כלל יעיל אם בצנרת זורמים מים חמים. לעומת זאת, אם מדובר במים קרים או אפילו מי ביוב, אין טעם להשתמש במצלמה תרמית. העניין הוא שחלק מהאינסטלטורים שירצו "לעשות עליכם סיבוב" ינסו לשכנע אתכם להשתמש בכל מקרה במצלמה ובעצם יעלו את מחיר הביקור שלא לצורך.

החלפת ניאגרה 

ההבדל בין מחירי הניאגרות השונות קשור לא רק לרמת השכלול של המנגנון (לדוגמה, האם ניתן לעצור את ירידת המים באופן ידני), אלא גם לזמן שלוקח לה להתבלות. במילים אחרות, ניאגרה זולה עלולה לעלות לכם ביוקר.

אז מהו המחיר האמיתי של הזמנת אינסטלטור?

בעוד פתיחת סתימה יכולה לעלות בין 150 ל - 250 ותלויה במשך הביקור וסוג הספירלה בה נעשה שימוש (חשמלית או רגילה), הרי שהחלפת ברז יכולה להגיע אף ל - 400 ש"ח אם מדובר בברז אינטרפוץ למקלחת. כמו כן, התקנת ניאגרה חדשה וחיבורה לנקודת מים יכולים לעלות יחדיו קרוב ל - 1000 ש"ח.
 
בכל אופן, השוואת מחירים בין אינסטלטור א'   לאינסטלטור ב' יכולה לחסוך לכם בין עשרות שקלים למאות שקלים, ולכן בהחלט כדאי לעמוד על המקח. 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה