טיפים - מה צריך לדעת לפני שמזמינים טכנאי מזגנים

פורסם בקטגוריית - מזגנים
|
צפיות - 983

התקנת מזגן חדש 

מוטב להתקין את המזגן דרך אותו הספק אשר מכר לכם אותו, וזאת מכיוון שהוא בדרך כלל מכשיר את הטכנאים שלו להתקנה של אותם דגמים ספציפיים אותם הוא גם מוכר. כמו כן, דרשו שיהיה לכם איש קשר אחד שתוכלו לפנות אליו בכל בעיה במקום לעבור כל פעם מהמוכר, היצרן והמתקין. לסיום, לא יזיק לבקש מהטכנאי עצמו להציג בפניכם תעודת בעל מקצוע המעידה על כך שהוא עבר הכשרה מתאימה.

תיקון תקלות במזגן ומחירי תיקון

עלות התיקונים של רוב התקלות הנפוצות נעה בין 100 ל - 400 ש"ח.  אם מדובר בבעיה במדחס, אז עלות התיקון כבר יכול להגיע לאלפי שקלים ואינה תמיד יותר משתלמת מאשר רכישה של מזגנים חדשים. לכן, אם בעל המקצוע דורש מחיר של יותר מ  - 500 ש"ח על תקלה שאינה קשורה במדחס או בלוח הפיקוד (במקרים נדירים ביותר), יש להטיל ספק רב באמינותו.
 
בכל אופן, גם אם הטכנאי הראשון שמזמינים מתעקש על החלפת מדחס, מוטב להזמין טכנאי נוסף שייתן חוות דעת שנייה מאשר להחליף מדחס שלא לצורך.

גז פריאון מול גז ירוק 

עד שנת 2005 היה מקובל להשתמש בגז פריאון שהוא מזיק יותר לסביבה וכיום אף יקר יותר. לעומת זאת, משנת 2005 ואילך, משרד התמ"ת מחייב את כל יבואני המזגנים לעשות שימוש בגז העומד בתקנים מחמירים יותר ומכונה גם גז ירוק. מסיבה זו, כיום הרבה יותר יקר למלא גז מאשר בעבר, אך המחיר הסופי נקבע לא רק לפי כמות הגז שחסרה במזגן, אלא גם לפי עלות העבודה עצמה. לפיכך, נכון לסוף 2013, עלות מילוי גז במזגן שאינו ירוק יכולה להגיע בקלות לרמות של 550-650 ש"ח. בכל מקרה, תמיד ניתן להתמקח על המחיר או לבצע השוואת מחירים מול טכנאים אחרים.
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה