טיפים עבור איטום גגות מוצלח

פורסם בקטגוריית - איטום גגות
|
צפיות - 981

איטום גגות מקצועי

איטום גגות מקצועי מורכב משלושה שלבים עיקריים : פינוי של עצמים זרים מהגג עצמו (בעיקר חתיכות בטון), שלב האיטום עצמו ושלב הפינישים, השלב שבו אוטמים פתחים בעיתיים במיוחד כגון צנרות או דודי שמש. החומרים המשמשים לאיטום בשלב זה צריכים להיות גמישים ביותר.
 
שלב נוסף ולא פחות חשוב מתבצע בגגות שטוחים. במהלך שלב זה מציפים את הגג במים ובודקים כי לא מחלחלים דרכו מים. אוטם גגות שלא מבצע את השלבים האלו כנדרש, למעשה מחפף ומבצע עבודה שאינה מקצועית.

איטום גגות - חומרים 

בקשו לדעת בדיוק באילו חומרים ייעשה שימוש במסגרת עבודת האיטום.לא יזיק גם לבדוק את המפרט של החומר באינטרנט כדי לדעת מהי איכותו האמיתית. לדוגמה, איטום של גג שטוח חדש יכול להיעשות באמצעות יריעות ביטומניות רגילות, אך איטום של גג רעפים ישן יחסית שלא ניתן להחליף בו את הרעפים, עשוי לדרוש שימוש בחומרים נוספים כגון מלט.
 
הדבר אולי נשמע טריוויאלי, אך מקרים כמו "איטום" של גג בצבע בלבד או שימוש בחומרים מזויפים באיכות ירודה שהוצגו כחומרים מקורים הם עדיין נפוצים למדי בשוק הישראלי. מסיבה זו, רצוי מאוד לבקש מקבלן העבודה פרטים של לקוח אחד או שני לקוחות מרוצים לכל הפחות.

אחריות על האיטום

לא רבים יודעים שתקופת האחריות היא למעשה הפרמטר הכי חשוב לאחר איכות העבודה עצמה. הסיבה לכך היא שאחריות על איטום גגות יכולה לנוע בין חמש לעשר שנים. חשוב לא פחות לדעת תוך כמה זמן מרגע שמתחיל שוב פעם חלחול של מים, האוטם מתחייב להגיע אליכם לתיקונים (התקופה המקובלת היא עד שבוע לכל היותר).

מה משפיע על מחירי איטום גגות?

המחיר המשוקלל של עבודת האיטום תלוי לא רק בגודל הגג, אלא גם בסוג החומר בו נעשה שימוש ובעבודה נוספת שאולי יש לבצע (ראו את הסעיף הראשון). מסיבה זו, כאשר מבצעים השוואת מחירים בין בעלי מקצוע בתחום האיטום, חשוב לזכור שהצעות המחיר הן הערכה כללית בלבד.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה