טיפים להזמנת מנעולן

פורסם בקטגוריית - מנעולנים
|
צפיות - 1003

מנעולן מקצועי

אם המנעולן מכריז שהוא מתקין מורשה של מולטילוק, פלדלת, או כל שם מוכר אחר של דלתות מאובטחות, בקשו לראות תעודה המסמיכה אותו לכך. כמו כן, במקרה ותיאמתם ביקור עם חברת מנעולנים ונשלח אליכם מנעולן אחר מזה איתו דיברתם בטלפון, אתם בהחלט יכולים לדרוש ממנו להראות לכם תעודה בעל מקצוע מוסמך, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שלא מדובר במתלמד. בנוסף לכך, בסוף התיקון בקשו לקבל חשבונית כחוק, במיוחד אם מדובר בעסק שלכם (במקרה זה ייתכן ומקובל בהוצאה מוכרת).
 
כמו כן, לא רבים מודעים לכך שמנעולנים צריכים להחזיק גם אישור מן המשטרה המותיר להם לעסוק במקצוע.

לפני שמזמינים מנעולן - מה לא לעשות 

הרבה מאוד אנשים מנסים לתקן מפתח שהתעקם או שמים מעצור לדלת לא תקינה מתוך מחשבה שכך היא לא תיטרק ותכלא את מי שנמצא בתוך החדר. הבעיה היא שאם אנחנו הופכים את הפתרון המאולתר להרגל, אנחנו עלולים להיקלע יום אחד למצב לא נעים. לכן, בו ברגע שמתגלה תקלה שאי אפשר לתקן לבד, חשוב להזמין מנעולן ללא דיחוי.
 
כמו כן, אסור לשכוח שגם המנעולן רוצה לבדוק שאתם אכן בעלי הבית או האוטו אותו אתם מעוניינים לפתוח. לכן, רצוי לענות על השאלות שהוא שואל אתכם בסבלנות גם אם הוא צריך להשאיר אתכם מחוץ לבית לכמה דקות.

צילינדרים איכותיים יותר ופחות 

בשוק ישנם צילינדרים החסינים מפני קידוח. כאשר מנעולן מתקין בעבורכם צילינדר חדש, עליכם להסתכל על האריזה החיצונית ולראות כי אכן מצוין עליה שהצילינדר חסין בפני קידוח. אם אין אריזה מקורית, ייתכן כי מדובר בצילינדר משומש.

כמה עולה להזמין מנעולן?

מחיר השירות אותו גובה המנעולן מורכב מזמן העבודה ועלות הציוד המוחלף אם ישנו. כמו כן, עבודה בשעות לא שגרתיות עלולה להוריד או להעלות את המחיר. אם אתם לא לחוצים בזמן ויכולים לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים שונים, תוכלו לבקש הערכת מחיר כללית גם אם יהיו בסופו של דבר תזוזות לכאן או לכאן. לסיום, אל תשכחו שזמן שווה כסף, ולעיתים כדאי לשלם יותר על מנעולן הקרוב אליכם מבחינה גיאוגרפית.
 
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה