קניית פריטי אספנות ושעונים

פורסם בקטגוריית - קונה שעונים
|
צפיות - 1162

קניית פריטי אספנות ושעונים

כאשר אתם רוצים למכור פריט כלשהו אשר עשוי מזהב או שאתם רכשתם כאשר הייתם באיזה טיול באירופה או בדרום אמריקה או בארה"ב או בדרום אפריקה אפריקה איזה שנהב מזהב או איזה פריט אספנות ייחודי מזהב כולל תלבושות או מסכות אשר משובצות זהב ועכשיו אתם אולי חשים כי ממש אין לכם כוח לפריטים הללו ואתם בעצם מתים להיפטר מהם במהירות הבזק. במקרה שכזה, אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברה המקצועית ביותר שלנו בתחום מכירת וקניית תכשיטים קטנים וגדולים כאחד מלקוחות שונים אשר פרוסים בכל רחבי הארץ, ובמיוחד אם מדובר בלקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים שונים. אנו גם יכולים לקנות מכם פריטי וחפצי נוי שונים אשר משלבים בתוכם זהב לבן או אדום או צהוב אשר שווי הקראט שלו נע החל מ9 קראט לבין 24 קראט אשר נחשב כזהב טהור וכמובן שהשווי שלו הינו אדיר.
 

מכירת שעונים ישנים

 
כלל הצעת המחיר אשר אנו מספקים ללקוחות השונים שלנו מסופקות בהתאם למספר הגרמים של הזהב וגם בהתאם לשווי שער הזהב היומי אשר אתם גם יכולים לבדוק אותו בעצמכם ובכך בעצם לוודא כי אנחנו אמינים דרך האינטרנט ודרך מנועי החיפוש השונים, כאשר אתם רק צריכים להקליד שער זהב יומי. כמובן שערך הזהב שלכם נקבע בהתאם למספר הקראט אשר חייב להיות מוטבע כחותמת צדדית על גבי התכשיט הישן או העתיק שלכם או על גבי פריט או חפץ הנוי אשר אתם מעוניינים למכור ואשר עשוי כולו מזהב או משלב זהב בתוך סגסוגת של מתכות אחרות, וכמובן שבמקרה שכזה ערך הזהב יהיה נמוך במידה ניכרת. יתר על כך, כיום וגם בעבר לא שווקו פריטים או תכשיטים אשר עשויים ומכילים אך ורק 24 קראט כיוון שמדובר בתכשיט אשר יהיה פגיע מדי לשריטות ונזקים אחרים ובאופן עקרוני גם יהיה רך ביותר ולפיכך לא יוכל לשרוד זמן רב למרות שווי האדיר.
 
עוד מידע על קונה שעונים
 

קניית פריטי אספנות ושעונים - תיפגשו עם נציג

 
כמובן שאתם גם מוזמנים להיפגש עם נציג מקצועי ואיש מקצוע מיומן אשר פועל מטעם החברה שלנו בהתאם ללוח הזמנים שלכם ואז לבחון לעומק ולראות האם אכן כדאי לכם למכור את העגילים או השרשרת או התליון או הצמיד או כל פריט אספנות או חפץ נוי או אפילו אבנים או מטבעות עתיקים אשר עשויים מזהב ובאיזה מחיר. אתם גם לא חייבים להחליט על המקום. לאחר הפגישה עם איש המקצוע הבכיר שלנו בתחום הזהב, אתם יכולים להתייעץ ולחשוב על הנושא ולבדוק את הנושא יותר לעומק דרך האינטרנט או דרך חברים ומכרים שלכם ורק אז להחליט האם כדאי לכם למכור את התכשיט הישן או העתיק או כל פריט או חפץ או אבן אחרת לנו או לאחרים. אנו לא מנסים לשכנע אתכם כי אנו הטובים ביותר ולפיכך אכן מזמינים אתכם לבצע סקר שוק מקיף ולבדוק את המחיר וערך הזהב היומי בהתאם לתקנים הישראליים והבינלאומיים, ורק אז להחליט את ההחלטה אשר תהיה הטובה ביותר עבורכם.
 
בכל מקרה, אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ או לקבוע פגישה אישית עם נציג מקצועי מטעם החברה שלנו, אז אל תהססו לעשות זאת ופנו אלינו בהקדם האפשרי עוד היום. כמובן שהמחיר גם נקבע בהתאם לצבע הזהב וגם כמות הזהב אשר מצויה בתוך הסגסוגת של התכשיט או הפריט או החפץ שלכם- בין אם הוא בגיל של 10 שנים או בן 60 שנה, וכמובן שהמצב של התכשיט או הפריט גם קובע את המחיר. כמובן שאם מדובר בתכשיט או פריט בעל שריטות רבות או בממצב פגום אחר אז המחיר והשווי יורד כמובן.
 

קניית פריטי אספנות ושעונים - מה השווי הנוכחי של הפריט

 
בכל מקרה חשוב לדעת כי השווי כיום של תכשיטי הזהב השונים הינו גבוה ביותר ולכן גם אולי אפילו תוכלו למכור אותם במחיר אשר הינו גבוה יותר מהמחיר אשר קניתם אותו, וזאת במיוחד במידה ומדובר בתכשיטים אשר קניתם או קיבלתם כמתנה לפני כעשור, כיוון שאז מחירי הזהב היו נמוכים יותר מהיום. כמובן שהמחיר הסופי גם נקבע בהתאם לאיכות ומצב התכשיט וכאמור שריטות וכל פגם או נזק אחר גורע במחיר ובשווי התכשיט או האבנים שלכם. התייעצו עם המומחים שלנו עוד היום דרך אופציית צור הקשר אשר מופיעה באתר שלנו ואנו מבטיחים כי לא תצאו מאוכזבים מרמת המקצועיות או ההגינות של החברה שלנו. נציגי החברה שלנו מגיעים עד בתי עסק ובתים פרטיים באזור ירושלים, באזור באר שבע, באזור מושבים ליד ירושלים ואפילו יכולים להגיע עד בתים ובתי עסק באזור אילת והערבה. הפגישה עם נציגי החברה שלנו הינה ללא כל התחייבות מוקדמת מהצד שלכם.
 
הזן את פרטיך וקבל בחינם הצעות מחיר שיחסכו לך הרבה זמן וכסף!
שם
טלפון
אימייל
בחר תחום
סוג שירות
איזור מגורים
מטרת המאמר לשפוך אור ולהרחיב ידע. אין לראות בו או באמור בו משום תחליף לייעוץ משפטי או אחר, ואין להסתמך עליו לביצוע או להימנע מביצוע פעולה כלשהי.
אזהרה! אתר זה יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף!
אנשים שיש להם הרבה כסף מיותר נא לא להשתמש באתר!
כל הזכויות שמורות ל FiveClick תקנון האתר
רחוב הדקלים 100 פרדס חנה טלפון ליצירת קשר 077-2044245
כתובת למשלוח דואר אלקטרוני contact@fiveclick.co.il
לחץ לסגירה
לחץ לסגירה